Diskusní téma: Reference

Nosítko pro oba

Datum: 31.07.2012 | Vložil: eva

Skaldino jako pohodlné, flexibilní, rychleschnoucí a dětmi oblíbené nosítko se osvědčilo i za hranicemi všedních dnů, při výpravě na sever, kde jsme v něm střídavě nosili dvouletého (13kg) i čtyřletého (20kg) syna a v obou případech to bylo bez sebemenších pochyb perfektní. Oba synové nosítko milují nejen pro pohodlí, ale i pro jeho osobitost, originalitu... je prostě "naše".

Re: Nosítko pro oba

Datum: 05.08.2012 | Vložil: šipe

Moc děkuji za milá slova, vždy mě to "nakopne" do další práce. Peťa

další krásná dovolená

Datum: 30.05.2011 | Vložil: Petra Ch.

Skaldino máme již druhou dovolenkovou sezónu-vloni se v něm nosil tehdy tříletý syn, letos dvouletá dcerka. Díky Skaldinu pro nás není nedostupná žádná rozhledna, věž ani hrad. Navíc děti se z výletů vrací krásně odpočaté-ve Skaldinu se totiž krásně spí! A to ani nemluvím o spokojenosti tatínka, který si na vlastní kůži mohl vyzkoušet, jak rozdílně se nosí v krosně a ve Skaldinu. Asi nemusím říkat, čemu dává přednost :-) Tímto děkujeme Petře a moc se těšíme až nám do Skaldina doroste naše třetí dítko.

Kouzelne noseni

Datum: 10.08.2010 | Vložil: anemaska

Jiz pres dva tydny jsem vlastnikem bajecneho nositka. Mela jsem trosku obavy z pohodlneho noseni meho 17.mesicniho synka...nositko je urcene na vetsi deti. Mile prekvapilo. Prcek se tam nosi jako kral a na zadech pri nahazovani lezi bez jedineho hnuti...pri vazani satku nemel trpelivost:o)
Spoluprace s Petrou je rychla a ve vsem vysla vstric. Samo nositko je pro me dokonale, precizne usite a ma mnoho vychytavek.
Za nas je to za jednicku. Dekuji

takhle se dá nosit hodně dlouho

Datum: 23.07.2010 | Vložil: kacenak

To, že každé nosítko je originál je oproti kvalitě pouhý detail (teda dělá to hodně, když víš, že jsi v podstatě takový "spolutvůrce"). Nosítko skloubilo všechny dobré "vlastnosti" nosítek na trhu + je na něm spousta vychytávek. Největší výhodou je, že je určené pro velké a těžké děti - opravdu je tak široké, že nohy dítěte nikde neplandají, takže se pohodlně nosí. No a ty popruhy jsou tak měkkoučké a pevné, že by unesly i slona :-D. Je prostě dokonalé a dýchá na vás to že je šité s láskou. Péťo děkujeme

Radost z nošení

Datum: 29.05.2010 | Vložil: Oskar

Já mám to štěstí, že vlastním Skaldino již několik měsíců a za tu dobu jsem řádně otestovala. Jak již bylo zmíněno výše, design každého kousku je úchvatný a láká mít nosítek hned několik. Ale dle mého názoru nejskvělejší na tomto nosítku je jeho pohodlnost, jak pro rodiče, tak i dítě (již neukecávám, ať si vleze na záda, teď lákám, ať sleze dolů ;-))

Velmi vydařené nosítko

Datum: 02.03.2010 | Vložil: Věruš

Měla jsem možnost vyzkoušet si Skaldino a musím uznat, že je úžasné. 1. dojem: krásné, 2. dojem: spousta vychytávek, 3.dojem: velmi pohodlné. Shrnuto...ani větší, těžší, samostatně se pohybující dítko nemusí mít nutně ukončeno nosící se období. S tímto nosítkem si rozhled z výšky a odpočinek bolavým nožičkám může dopřávat dál a dál.

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek