Diskusní téma: Reference

Tekhni skaldino

Datum: 11.12.2015 | Vložil: Evelina Färberová

Moc děkuju za úžasné nosítko. Jsem nadšená! A také moc vděčná za změny provedené na mé přání.

Re: Tekhni skaldino

Datum: 11.12.2015 | Vložil: šipe

Moc děkuji, Peťa

Paví skaldino

Datum: 25.10.2015 | Vložil: Petra Novotnæ

Dobrý den, tak i já se konečně přidám s mou referencí na skaldino. Moc jsem se na nej těśila na fotkách vypadalo opravdu krásně ale skutečnost byla daleko ohromující to zě paví pírka jsou zlatě orámována a hází na světle různé odlesky barev..,stím jsem nepočítala ani ve snu.... Jednim slovem vypadá jako luxusni kabelka. Je krasně pohodlne a zimu bude dítko pěkně hřát díky měkkému materiálu. Ještě jednou moc děkujeme zvladli jsme snimi soutěsky Českého Švícarska i ruch velvých měst. Ještě jednou moc děkujeme

Re: Paví skaldino

Datum: 25.10.2015 | Vložil: šipe

Moc děkuji a přeji ještě spoustu krásných výletů se Skaldinem.
Peťa

Skaldino a skaldokabát

Datum: 10.11.2014 | Vložil: Daniela

Dobrý den všem, nějaký čas už doma máme skaldino i skaldokabát. Těžko popisovat výrobky i mé nadšení. Jsou nádherné, pečlivě ušité a naprosto předčily mé představy. Nošení je pohodlné, příjemné pro mě i pro našeho syna. Také bych chtěla zdůraznit fenomenální komunikaci s paní Petrou a její trpělivost při výběru látky a při mém zdlouhavém rozhodování. Po té, co jsem se konečně rozhodla, bylo nosítko i kabát ušité rychle. Kabát perfektně sedí a je nám oboum příjemně teplo. Díky Peťo, moc díky. Dlouho jsem nebyla takhle nadšená z věcí objednaných přes internet. Je vidět, že šijete s radostí a je to z Vašich výrobků poznat.

Skvělé nosítko

Datum: 21.06.2014 | Vložil: Zuzka V.

Také se přidávám s velkou pochvalou a poděkováním paní Skalické, za naše krásné květinkové Skaldino. Měli jsme ho teď týden na horách a je prostě úžasné. Nosili jsme oba s manželem, na zádech i na břichu našeho 16ti měsíčního 11kg synka a přestože už se docela pronese, tak díky Skaldinu je jeho nošení mnohem pohodlnější. Krásně jej podpírá tam, kde má, díky dobrému polstrování nikde netlačí a vycpaná zádová opěrka (oproti jiným nosítkům), byla na nestabilní horské počasí jako dělaná, ani kapsu jsme nepotřebovali, vítr neměl šanci :). Kapucka je super! Když syn usnul, krásně ho zakryla a chránila před větrem, sluníčkem...i pohledy ostatních :), měl tam prostě krásně soukromí, přitom dostatek prostoru a mohl chrupkat. Nemůžu si prostě Skaldino vynachválit a všem doporučuji! :). Ještě jednou velké díky paní Skalická :).

Re: Skvělé nosítko

Datum: 23.06.2014 | Vložil: šipe

Děkuji moc,
mám radost, že je Vám Skaldino dobrým společníkem na cestách.
Peťa

Fajne nositko

Datum: 18.05.2014 | Vložil: Mirka Fukátková

Máme Skaldino přes měsíc a naše nadšení z něj trvá i po několika delších výletech. Spokojený je táta nosič i dcera nošenka, pro oba je nošení pohodlné, a to i když dcera usne. A já oceňuju nejrůznější vychytávky (třeba takovou praktickou drobnost, jako jsou gumičky na sbalení nosítka do ledvinky) a srozumitelné fotonávody, jak je nejlépe použít. Souhlasím s tím, že Skaldino je "nosítko s duší", to člověk pozná už při domlouvání s Petrou Skalickou:-) A abych nezapomněla, mile mě překvapila čekací doba, to naše nosítko bylo hotové za dva týdny... Mirka

Re: Fajne nositko

Datum: 19.05.2014 | Vložil: šipe

Děkuji, moc, moc děkuji. Peťa

Pochvala

Datum: 28.02.2014 | Vložil: Hanka

Pochvala patří paní Skalické nejen za úžasné nosítko, ale i za bezproblémovou komunikaci a ochotu. Skaldino je pohodlné, precizně zpracované a krásné. Myslím, že mohu říct, že je nejlepší z pěti nosítek, co jsme zkusili. Rozhodně doporučuji :)

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek